درباره ما

بر خلاف هر زمان دیگری در طول تاریخ، در عصر حاضر برای اینکه بتوانیم بر وضع معیشتی خانواده خود کنترل داشته باشیم، یا به زبان دیگر آرامش و آزادی مالی را تجربه کنیم، باید بصورت مداوم دانش مالی خود را بروز کنیم.

ما در «واگویه» در هر بخشی از فعالیت‌هایمان، تلاش می‌کنیم تا شما را با طرز تفکر متخصصان موفق گذشته یا حال دنیا در موضوع پیشرفت شخصی و موفقیت مالی آشنا سازیم؛ استراتژی و ایده‌های کلیدی آنها را برای شما نمایان، و برای افزایش مهارت‌های شما آموزش‌های لازم را ارائه کنیم، تا بتوانید از نظر اقتصادی در زندگی شخصی و کاری خود پیشرفت کنید.

شما با فراگیری و مطالعه‌ی عادات و ایدئولوژی‌های سرمایه‌داران بزرگ، مدیران برتر، کارآفرینان آینده‌نگر،‌ و رهبران فوق‌العاده‌ی عصر حاضر، پنجره‌ی جدیدی رو به زندگی برایتان باز خواهد شد، و می‌توانید دوره‌ی جدید و مسرت بخشی را در زندگی خود تجربه نمایید، دوره‌ای همراه با آرامش و آزادی مالی!

مجله موفقیت واگویه، بر روی داستان زندگی افرادی تمرکز دارد که مسئول تمام و کمال توسعه‌ی فردی و مالی خود هستند. خوانندگان مجله واگویه نیز می‌دانند و پذیرفته‌اند که در طولانی مدت، خودشان مسئول موفقیت و خوش بختی خود هستند، بنابراین باید برای دریافت انگیزه، نگرش صحیح، و آموزش‌های مورد نیازشان برای رسیدن به اهدافشان، تلاش کنند.

ما در بهار ۱۳۹۷ کار خود را آغاز کردیم، و همواره در تلاشیم تا خدمات خود را بر اساس نظرات و خواست شما بهبود ببخشیم. بنابراین، از شما تقاضا داریم تا ما را در این زمینه یاری نمایید و پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق صفحه‌ی تماس با ما برای ما ارسال کنید.

خبرنامه ایمیلی