خبرنامه ایمیلی

درآمد

پنج نفری که با بیت‌کوین ثروتمند شدند!

افرادی که با بیت کوین ثروتمند شدند

باورتان بشود یا نه، این اولین سوالیست که معمولا افراد تازه کار می‌پرسند. خوب این موضوع کاملا قابل درک است که بیت کوین یا به عبارتی همان صنعت رمزارز چندان برای افراد دنیا شناخته شده نیست. خوب حال بهتر است به سوالی که در بالا به آن اشاره کردیم پاسخ داده شود: آیا واقعا بیت کوین برای کسی ثروت به ارمغان می‌آورد؟

جواب «بله» است؛ البته در صورتی که قوانین بازی را به خوبی بلد باشید. بیت کوین یک سرمایه گذاریِ ساده نیست. صرف نظر از اینکه در هیچ مدرسه‌ای آموزشی در مورد چنین چیزی داده نمی‌شود، باید وقت و انرژی زیادی برای درک چگونگی کارکرد آن صرف کنید. البته اجازه دهید این را هم بگویم: وقتی تلاش کرده و اصول آن را فرا گرفتید آن وقت می‌توانید از شیرینی میوه تلاشتان لذت ببرید.

اگر به الگو و الهام گرفتن نیاز دارید پس به این افراد توجه کنید.

پیوسته اخباری در مورد بیت کوین به گوشمان می‌رسد و می‌بینیم که طی یک سال مالی چطور ارزش یک بیت کوین چندین مرتبه افزایش می‌باید. اما واقعا چه افرادی با استخراج یا خرید ارزرمز میلیونر می‌شوند؟ آیا واقعا میلیونرِ بیت کوینی هستند؟ یا مانند ابداع کننده بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، رمزآلود و اسرار آمیز هستند؟

ما را دنبال کنید چرا که قصد داریم شما را با پنج نفر از ثروتمندترین میلیونرهای بیت کوین آشنا کنیم.

تونی گالیپی (Tony Gallippi) – ۲۰ میلیون دلار

اولین شرکتی که پردازشگرِ پرداخت بیت کوین را به وجود آورد شرکت بیت پی BitPay بود. موسس این شرکت تونی گالیپی نام داشت. در حال حاضر، در این شرکت به طور روزانه پرداخت‌هایی با ارزش یک میلوین دلار پردازش می‌شوند. همچنین این شرکت اولین شرکتی است که با خرده فروشانِ بزرگ قراردادهایی بسته است.

جِرد کنا (Jered Kenna) – ۳۰ میلیون دلار

جرد کنا زمانی سرمایه گذاری به صورت بیت کوین را آغاز نمود که ارزش یک بیت کوین تنها ۲۰ سنت بود. تقریبا با مقدار زیادی پول این کار را شروع کرد و طی چند سال به نتیجه رسید. او چندین تجارت هم راه انداخت: تریدهیل اولین شرکت او بود – یک استخر استخراج بیت کوین دارک شناخته نشده.

او اکنون صاحب یک کارخانه آبجوسازی در کلمبیاست  و ۲۰ فضای کاری مشترک بلند مدت برای کارآفرینان در سان فرانسیسکو دارد.

دیو کارلسون (Dave Carlson) – ۳۵ میلیون دلار

دیو کارلسون دقیقا از زیرزمین خانه خود شرکت استخراج مگا بیگ پاور Megabig Power را راه اندازی کرد. در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که ماهیانه هشت میلیون دلار درآمد دارد.

چارلی شِرِم (Charlie Shrem) – ۴۵ میلیون دلار

میلیونر شدن چارلی شرم با بین کوین داستان جالب و بحث برانگیزی دارد. او در ابتدا با مبلغ خیلی کمی بیت کوین می‌خرید. وقتی فقط یازده سالش بود، شرکت بیت اینستنت BitInstant را راه اندازی کرد. شرکتش بسیار موفق عمل می‌کرد. اما در دسامبر ۲۰۱۴ به پولشویی در بازار سیاه آنلاین silk road متهم شد.

در سال ۲۰۱۶ که از زندان آزاد شد اینلیسیز کپیتال Intellisys Capital را راه انداخت و در شرکت‌های بلاک چین شروع به فروش پرتفوهای سرمایه گذاری نمود.

راجر ور (Roger Ver) – ۵۲ میلیون دلار

او را به اسم «مسیح بیت کوین» نیز می‌شناسند. او ثروتمندترین میلیونر بیت کوینی است(در صورتی که FBI و ساتوشی ناکاموتو را حساب نکنیم). راجر قبل از سرمایه گذاری روی بیت کوین‌ها هم میلیونر بود. او به خیریه‌ها کمک می‌کند و اولین نفری بود که در استارتاپ بیت کوین سرمایه گذاری کرد. او حتی در شرکت چارلی شرم هم سرمایه گذاری کرد. چارلی و راجر دوستان بسیار صمیمی یکدیگر هستند.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید