خبرنامه ایمیلی

سرمایه گذاری

با کارگزاری مفید آشنا شوید

کارگزاری مفید

کارگزاری مفید، اولین و بزرگ‌ترین کارگزاری رسمی بورس اوراق بهادار و اولین هلدینگ مالی بازار سرمایه در ایران است. مفید بیش از ۶۳ هزار میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت داشته، و در حال حاضر هم حدود ۲۵٪ از تمام معاملات آنلاین فقط توسط این شرکت انجام می‌شود.

مفید در سال ۱۳۷۳ و توسط حمید آذرخش بنیان گذارده شد، و پس از گذشت چند سال از فعالیت این شرکت، در سال ۱۳۸۱ با خروج بورس از تهران و افتتاح اولین تالار بورس در شهر مشهد، این کارگزاری نیز اولین شعبه خود را در این شهر افتتاح نمود. مفید، در حال حاضر بیش از ۵۰ شعبه در سراسر ایران دارد!

کارگزاری مفید، بعنوان پایه‌گذار معاملات اینترنتی بورس در ایران، این امکان را در سال ۱۳۸۴ راه‌اندازی نمود. و سپس در سال ۱۳۸۷ اولین صندوق سرمایه‌گذاری مشترک خود را به نام «صندوق پیشتاز» افتتاح و پذیره‌نویسی نمود.

سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت دارایی آزیموت بر روی مفید

آزیموت نخستین هلدینگ مالی خارجی است که از طریق سرمایه‌گذاری در سهام یک شرکت ایرانی، اقدام به ورود به بازار سرمایه کشورمان و ارائه خدمات مالی مورد تأیید سازمان بورس و اوراق بهادار کرده است. در سال ۱۳۹۶ در قراردادی بین گروه مفید و گروه آزیموت، ۲۰ درصد از سهام شرکت سبدگردان انتخاب مفید به آزیموت واگذار شد.

شرکت مدیریت دارایی آزیموت (Azimut) بزرگترین هلدینگ مالی ایتالیا و یکی از معتبرترین سبدگردان‌های پیشرو در اروپاست. این شرکت در سال ۱۹۸۸ در ایتالیا تاسیس شد. این شرکت خیلی سریع گسترش یافت و به‌عنوان یک کمپانی مالی معتبر در سطح جهان مشتریان بسیاری جذب کرد.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت مفید

صندوق‌های سرمایه‌گذاری مبالغ کوچک را جمع آوری می‌کنند و این سرمایه جمع شده را به صورت تخصصی در حوزه‌های مختلف تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه‌گذاری می‌کنند.

اگر می‌خواهید درباره این صندوق‌ها بیشتر بدانید اینجا را بخوانید: صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک چه هستند؟

کارگزاری مفید، اولین صندوق سرمایه‌گذاری تحت مدیریت خود را به نام صندوق پیشتاز، در سال ۱۳۸۷ افتتاح نمود. این شرکت در حال حاضر ۸ صندوق سرمایه‌گذاری مشترک را تحت مدیریت خود دارد. این صندوق‌‌ها به شرح زیر هستند:

  • صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشتاز
  • صندوق سرمایه گذاری مشترک ممتاز
  • صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشرو
  • صندوق سرمایه گذاری مشترک امید توسعه
  • صندوق سرمایه گذاری قابل معامله اطلس
  • صندوق سرمایه گذاری ثابت حامی
  • صندوق سرمایه گذاری ثابت نامی
  • صندوق سرمایه گذاری عیار

برای مشاهده جزئیات و خصوصیات صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک مفید، و همچنین دسترسی به وب‌سایت هر کدام از این صندوق‌ها می‌توانید اینجا کلیک کنید.

کارگزاری مفید

ابزارهای کارگزاری مفید

کارگزاری مفید بعنوان یکی از شرکت‌های مالی پیشرو در زمینه‌ی ارائه خدمات آنلاین و همچنین ابزارها و اپلیکیشن‌های مفید در زمینه سرمایه‌گذاری، ابزارهای کاربردی و متعددی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این ابزارها از قرار زیرند:

ایزی‌تریدر
ایزی‌تریدر سامانه معاملاتی اختصاصی کارگزاری مفید است که برای خرید و فروش سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی استفاده شده و امکانات فراون و مهمی همچون امکان فیلترنویسی یا تحلیل تکنیکال دارد.

آنلاین پلاس
سامانه «آنلاین پلاس» نسخه جدیدی از سامانه معاملات برخط است که امکان اختصاصی سازی رابط کاربری را فراهم می سازد.

همراه تریدر
همراه تریدر (M-Trader) جدیدترین ابزار معامله در بورس است که امکان ارتباطی مطمئن در انجام معاملات و دریافت اطلاعات بازار را برای مشتریان را از طریق کلیه دستگاه‌های موبایل هوشمند فراهم می‌سازد.

مفید تریدر
این ابزار نسخه بومی شده MetaTrader است که تحت لیسانس شرکت MetaQuates توسط کارگزاری مفید برای دسترسی به نمودارهای قیمتی سهام‌های بازار بورس ارائه می‌شود.

مفید آنلاین و مفید اینترنتی
این دو ابزار هم سامانه‌هایی برای انجام معاملات بصورت آنلاین و همچنین برای ثبت سفارش‌های خرید و فروش خارج از ساعت بازار و با طراحی ساده و کاربردی هستند.

دستیاران معاملاتی کارگزاری مفید

چه یک معامله‌گر تازه‌کار باشید و چه یک فرد با تجربه در بازار سرمایه، کارگزاری مفید برای راهنمایی شما پیش از خرید و فروش، در حین خرید و فروش و پس از آن، دستیاران معاملاتی متعددی را فراهم نموده است که می‌توانید در زیر لیست آنها را مشاهده کنید.

پلکان
در پلکان که به نوعی باشگاه مشتریان کارگزاری مفید است، بسته‌های اعتباری، مشاوره تلفنی، گزارش و تحلیل، و دوره‌های حضوری و مجازی آموزشی برخی از خدماتی است که دریافت خواهید کرد.

اعتبار
کارگزاری مفید متناسب با میزان فعالیت و حجم معاملاتی که شما دارید، امکان استفاده از اعتبار رایگان را برای شما فراهم می‌کند.

حامی
کارگزاری مفید، در زمان‌هایی که پول شما از چرخه معاملات خارج شده و در حساب کارگزار باقی می‌ماند، این وجه را راکد نگه نمی‌دارد. بلکه آنرا به سرمایه‌گذاری کوتاه مدت در یک صندوق با درآمد ثابت تبدیل می‌کند!

سبد سهام پیشنهادی
کارگزاری مفید هر هفته یک سبد سهام که توسط تیم تحلیل این کارگزاری پیشنهاد شده است و دید میان مدت دارد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بورس ویو
بورس ویو سوابق ۱۵ ساله شرکت‌های بورسی را با بیشترین دقت و در سریع‌ترین زمان ممکن در نمایی حرفه‌ای به شما نمایش می‌دهد! همچنین امکان فیلتر نویسی بنیادی و تکنیکال هم در این سامانه وجود دارد.

پشتیبانی
تیم پشتیبانی کارگزاری مفید در ساعات اداری بصورت تلفنی پاسخگوی مشتریان است، تا در صورت لزوم برای انجام معامله راهنمایی‌های لازم را ارائه کند.

آیا شما تابحال از خدمات کارگزاری مفید استفاده کرده‌اید؟ لطفا مشاهدات و تجربیات خودتان را از مفید برای ما بنویسید.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید