خبرنامه ایمیلی

سبک زندگی

با رژیم غذایی آنتونی رابینز آشنا شوید

رژیم غذایی آنتونی رابینز

آیا با رژیم غذایی آنتونی رابینز آشنا هستید؟ آنتونی رابینز ۵۸ ساله که یک مربی و سخنران انگیزشی آمریکایی است، دائم در حال مسافرت است و تقریبا در هر روز ۱۶ ساعت کار می‌کند! مربی ورزشی او که تمام وقت در حال رسیدگی به تونی است، رژیم غذایی مخصوصی را طراحی کرده تا همیشه سطح انرژی او بالا نگاه داشته شود.

اگر می‌خواهید از انرژی شگفت انگیز او مطلع شوید، ۱۰ تا از معروف ترین جملات آنتونی رابینز را هم بخوانید!

درست است که تونی رابینز این روزها ۵۸ ساله شده است، اما سرش نسبت به همیشه شلوغ‌تر است! معروف‌ترین مربی کسب و کار و زندگی، آنتونی رابینز، تقریبا در هر روز ۱۶ ساعت فعالیت می‌کند و در هر سال بیش از ۶۰ رویداد بزرگ را در سراسر دنیا برگزار می‌کند. جدای از این موارد، باید بدانید که رابینز در ۳۳ شرکت سرمایه گذاری کرده، به آنها مشاوره می‌دهد، و ۱۲ تا از آن شرکت‌ها را هم خودش راه انداخته است! و البته تعدادی هم مشتری خصوصی میلیونر مانند پائول تئودور جونز دارد.

رژیم غذایی آنتونی رابینز

زمانی که تونی رابینز به دهه پنجم زندگی خودش رسید، متوجه شد که جاه طلبی‌اش از گذشته بیشتر شده، و حالا برای اینکه بتواند مانند دوران جوانی خودش مسیرش را ادامه دهید، نیازمند این است که بتواند سطح انرژی فیزیکی‌اش را بالا نگاه دارد. بدین منظور، حدودا ۴ سال گذشته Billy Beck III را بعنوان مربی ورزشی خصوصی و تمام وقت خودش استخدام کرد.

Billy Beck کسی است که در زمینه کاری خودش خیلی مشهور است؛ او مربی خصوصی دواین جانسون (همان The Rock خودمان!)، و بسیاری از بازیکنان لیگ‌های ملی فوتبال و هاکی آمریکا، بوکس و UFC هم بوده است.

مسیری که او برای تمرینات آنتونی رابینز پیش گرفته، همان مسیری است که برای تمرین ورزشکاران حرفه‌ای انتخاب می‌کرده است. او همچنین بر اساس متابولیسم و نیازمندی‌های او یک رژیم غذایی ویژه طراحی کرده است. ما از Billy Beck در مورد رژیم تونی رابینز اطلاعاتی را گرفتیم که در این مطلب قرار است آنها را با شما به اشتراک بگذاریم.

باید بدانید که رابینز یک فرد شکمو نیست، بنابراین ترجیح می‌دهد تا غذاهایی که می‌خواهد بخورد ساده و معمولی باشند، اما بهرحال بدش نمی‌آید در غذاهایی که می‌خورد کمی تنوع وجود داشته باشد.

وعده ناشتا

مربی Billy Beck یک نوشیدنی آدرنال برای تونی رابینز درست کرده است که حاوی پودر سبزیجات، ویتامین سی، آنتی اکسیدان، و چند کپسول ویتامین ب متیل‌دار شده است. پودر سبزیجاتی که گفتیم شامل انواع میوه‌ها و سبزیجات است و غنی از ویتامین آ و سی، آنتی اکسیدان و پروبیوتیک است.

سپس برای اینکه تاثیر این نوشیدنی بر سیستم دفاعی بدن هم افزایش یابد، کمی ویتامین سی (که در مرکبات یا انواع چای یافت می‌شود)، هسپریدین (که در مرکبات یافت می‌شود) و روتین (که این هم در مرکبات، انواع توت و مارچوبه پیدا می‌شود) به آن افزوده می‌شود. این نوشیدنی حلال در آب است.

وعده صبحانه

آنتونی رابینز یک صبحانه ساده و مختصر شامل تخم مرغ  و نان نارگیلی ارگانیک می‌خورد.

وعده ناهار

ناهار تونی رابینز یک سالاد سبزیجات بزرگ به همراه آووکادو است که رویش روغن زیتون فرابکر، آب لیموترش و کمی نمک صورتی هیمالیا ریخته شده است.

میان وعده پس از ناهار

در این وعده، آنتونی رابینز یک شیک پروتئینی می‌نوشد تا متابولیسمش همچنان به سوخت و ساز خود ادامه دهد.

وعده شام

تونی رابینز شام خود را از بین منابع پروتئینی ساده و تمیز انتخاب می‌کند. یعنی منابعی که شامل هورمون، آفت‌کش‌ها یا فلزات سنگین نباشند. همراه با سیب زمینی سرخ شده، مارچوبه و کلم بروکلی که با روغن نارگیل یا روغن زیتون فرا بکر طبخ شده باشند.

جالب است بدانید که تونی رابینز در طول زندگی خود انواع رژیم‌های غذایی را تست کرده است. او مدتی وگان بوده یا در زمانی به شدت ماهی مصرف می‌کرده است. او به ما گفت که رژیم دومی را زمانی که در آزمایش‌های خونش مشخص شد که بدنش حاوی جیوه بالایی است ترک کرده است. پس از آن مربی شخصی او تصمیم گرفت تا رابینز نیاز دارد تا دوباره به مصرف ترکیبی از گوشت و غذاهای دریایی روی برگرداند؛ البته این بار با حفظ تعادل.

میان وعده پس از شام

و در آخر شب هم تونی رابینز پس از گذشت مدتی از صرف شامش، یک شیک پروتئینی دیگر هم می‌نوشد.

آیا شما هم تابحال از یک برنامه غذایی منظم، و چیزی مشابه آنچه که آنتونی رابینز رعایت می‌کند را در زندگی خود تجربه کرده‌اید؟ لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید