خبرنامه ایمیلی

درآمد

۶ روش برای تولید محتوای جدید در چند دقیقه

تولید محتوای جدید

آیا می‌دانید که برای تولید محتوای جدید چه راه‌هایی پیش پای شماست؟ موضوع این است که شما پول خرج می‌کنید، وقت می‌گذارید و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرید تا یک وب‌سایت قوی داشته باشید؛ وب‌سایتی که محتوای ارزشمندی برای کاربران خودش فراهم کند.

اما اگر برای این وب‌سایت محتوای جدید تهیه نکنید، بیات و کهنه می‌شود؛ حتی ممکن است دیگر در موتورهای جستجو هم رتبه‌ی خود را از دست بدهد.

به همین دلیل، ما در واگویه این مطلب را نگاشته‌ایم تا به شما یاد دهیم چگونه می‌توانید بدون صرف زمان و تلاش زیادی محتوای تازه برای وبلاگ یا وب‌سایت خود تهیه کنید.

۱. کل تیمتان را درگیر ماجرا کنید

تولید محتوای جدید و به‌روز نگه داشتن محتوای یک وب‌سایت کار زمان‌بر، سخت و طاقت فرساییست. بنابراین می‌توانید این کار را بین افراد متخصص تیمتان تقسیم کنید تا بتوانید راحت‌تر مدیریتش کنید. به تیم خود وظیفه محول کنید که بصورت مستمر محتوای جدید یا حداقل ایده‌ای برای محتوای جدید تولید کنند.

۲. محتوای سازماندهی شده تولید کنید

در حال حاضر محتوای خیلی خیلی زیادی در وب وجود دارد. اگر از نظر منابع و مخصوصا زمان آنقدر دستتان باز نیست که مدام محتوای نویی تولید کنید، می‌توانید از بین محتوای موجود در فضای وب محتواهای ارزشمندی را بیابید و به طوری که بیشتر کاربردی باشد برای مخاطبین خود ارائه دهید.

نه تنها می‌توانید درباره گل و گیاه مطلبی پیدا کرده و آنرا طبق سلیقه خودتان بازنویسی کنید، بلکه می‌توانید لیستی از ۱۰ مقاله برتر در مورد نگهداری از گیاهان نیز پستی بنویسید، و به آن مقالات لینک دهید.

۳. به کاربران خود تکیه کنید

تولید محتوای جدید توسط کاربران نیز یک راه عالی برای تامین محتوای وب‌لاگ یا وب‌سایت شماست. مثلا می‌توانید یک کمپین راه بیندازید و در آن از مشتریان خود بخواهید که داستان استفاده از محصول شما را با جزئیات برایتان بنویسند، یا اینکه تجربه‌ای که در همکاری با شرکت شما داشته‌اند را بگویند.

۴. با متخصصین ارتباط بگیرید

در صنفی که هستید ارتباطاتی بوجود آورید و از متخصصین بخواهید که بعنوان مهمان یک مقاله برای وب‌سایت شما بنویسند، یا اینکه در صورت امکان با شما یک جلسه پرسش و پاسخ یا یک مصاحبه داشته باشند.

۵. محتوای موجودتان را بازنویسی کنید

پر بازدیدترین مطالب فعلی وب‌سایت خود را پیدا کنید و تلاش کنید تا آنها را با فرم و استایل متفاوتی ارائه کنید. مثلا آیا از یک کتابچه خاصی در وب‌سایت شما استقبال شده و مدام دانلود می‌شود؟ خب می‌توانید یک خلاصه‌ی واقعا کوتاه از آن کتابچه بنویسید و بعنوان یک مطلب در وب‌سایت خود ارسال کنید. یا اینکه در یک پادکست در مورد آن کتابچه صحبت کنید، یا حتی یک اینفوگرافیک درباره‌اش بسازید.

۶. یک تیم بازاریابی محتوا استخدام کنید

وقتی که زمانش را ندارید که خودتان این کارها را انجام دهید، یک بازاریاب محتوای حرفه‌ای می‌تواند با خصوصیات دقیق مورد نظر شما برایتان محتوا بسازد؛ و اطمینان حاصل کند که وب‌سایت شما همیشه به‌روز بوده و با مخاطبین خود در تعامل است.

بنظر شما برای تولید سریع محتوا چه راه‌های دیگری داریم؟ لطفا پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید