خبرنامه ایمیلی

بیوگرافی

دیو رمزی کیست؟

دیو رمزی

دیو رمزی صدای آشنا در حوزه پول و کسب‌وکار آمریکا، یک کارشناس مدیر مالی و شخصیتی بسیار محبوب در رادیوی ملی این کشور است. ۷ کتاب پرفروش او با عنوان آرامش مالی، بیش از نیاز، کارآفرینی، تحول در کسب پول، توصیه‌های دیو رمزی برای به دست آوردن ثروت، سفر موروثی و پول هوشمند کودکان هوشمند، بیش از ۱۰ میلیون بار به فروش رسیده‌اند.

رمزی که در سن ۲۶ سالگی موفق به کسب ۴ میلیون دلار درآمد از حوزه املاک و مستغلات شده بود، در سن ۳۰ سالگی تمام آن را از دست داد. او موفق شد تا با هوش خود، دوباره حیات مالی خود را احیا کند و هم‌اکنون به دیگران در مورد چگونگی بر عهده گرفتن مسئولیت سرمایه خود آموزش می‌دهد؛ بنابراین شاگردان او می‌توانند با کسب درآمد کافی از عزیزان خود مراقبت کرده و سرنوشت خود را به دستشان بگیرند.

ورود به حوزه مشاوره مالی

رمزی در سال ۱۹۹۲ اقدام به تاسیس گروه لامپو در زمینه مشاوره مالی به روش‌های مختلف به افرادی کرد که به دنبال درک بهتری از اصول مدیریت صحیح مالی بودند. ۲۰ سال بعد، شرکت او از یک کسب‌وکار خانگی کوچک به مجموعه‌ای با بیش از ۶۰۰ نفر کارمند بدل گشت و بارها به‌عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای کار در منطقه نشویل انتخاب شد.

نام شرکت او در سال ۲۰۱۴، به‌عنوان بخشی از طرحی دائمی برای رشد و پیشرفت، به «راه‌حل‌های رمزی» تغییر کرد. رمزی حالا یک شرکت چند میلیون دلاری با نامی شناخته‌شده در آمریکا را اداره می‌کند، اما به تشریح موفقیت از طریق شماری از زندگی‌های تغییریافته به‌وسیله پیام‌های امیدبخش خود می‌پردازد.

برای آشنایی با دختر دیو رمزی، که او هم پا جای پای پدر خود گذاشته اینجا را بخوانید: ریچل کروز کیست؟

آغاز برنامه رادیویی دیو رمزی

رمزی این پیام امیدبخش را به‌عنوان مجری یک برنامه رادیویی با عنوان «برنامه دیو رمزی» به مردم سراسر کشور معرفی کرد. این برنامه هر هفته بیش از ۱۳ شنونده دارد و از ۶۰۰ ایستگاه رادیویی، پلتفرم‌های آنلاین صوتی و یک کانال ویدئویی اینترنتی پخش می‌شود. او در سال ۲۰۰۹ مفتخر به دریافت جایزه انجمن ملی گویندگان شد. نام رمزی در سال ۲۰۱۳ در تالار مشاهیر گویندگان NBA قرار گرفت و در سال ۲۰۱۵ نیز به تالار مشاهیر رادیوی ملی راه یافت.

او مبتکر برنامه «دانشگاه آرامش مالی» است که به افراد برای رها شدن از شر بدهی‌ها، به دست گرفتن کنترل مالی و یادگیری رفتارهای جدید پیرامون مسائل مالی کمک می‌کند. بیش از ۴.۵ میلیون نفر در برنامه‌های دانشگاه آرامش مالی، سفر موروثی و پول هوشمند کودکان هوشمند شرکت کرده‌اند.

رمزی پیام امیدبخش خود را به روش‌های گوناگون به مردم منتقل می‌کند. بیش از یک میلیون نفر در برنامه‌های زنده او شرکت می‌کنند. برنامه‌های آموزشی او برای دبیرستان‌ها و کالج‌ها در بیش از ۱۶ هزار مدرسه و موسسه آموزشی تدریس می‌شود.

مقاله‌های رمزی با عنوان «دیو می‌گوید» ماهانه بیش از ۸ میلیون خواننده دارند. هزاران کودک از خواندن کتاب‌های آموزشی و سرگرمی رمزی لذت می‌برند. وب‌سایت او به آدرس Daveramsey.com مقالات آموزشی رایگان و ویدئوهایی از برنامه‌های رمزی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید