خبرنامه ایمیلی

بیوگرافی

گری وینرچاک کیست؟

گری وینرچاک کیست؟

گری وینرچاک مالک Wine Library، رئیس Cork’d و میزبان برنامه تلویزیونی Wine Library TV است. او به دوستداران شراب نسل امروز کمک کرده آرزوهای خود را محقق کنند!

داستان زندگی گری وینرچاک

وینرچاک در ۱۴ نوامبر سال ۱۹۷۵ در بابروسک روسیه متولد شد و در سال ۱۹۷۸ به نیورجرسی ایالات متحده مهاجرت کرد. او در دانشگاه مونت ایدا تحصیل کرد و بعد از فارغ‌التحصیلی فروشگاه مشروب فروشی پدرش را توسعه داد!

او نام این فروشگاه را به Wine Library (کتابخانه شراب) تغییر داده و شروع به پخش ویدئوهای مربوط به شراب از Wine Library TV کرد. وینرچاک فروش Wine Library را از ۴ میلیون به ۶۰ میلیون افزایش داد. علاقه زیاد او به شراب، باعث شد به موفقیت زیادی در کسب‌وکارش دست پیدا کند. اما آخرین سرمایه‌گذاری وینرچاک VaynerMedia است.

گری وینرچاک با جذابیت زیاد و گیرایی که دارد محبوبیت زیادی بدست آورده است. اگرچه زندگی او مثل فیلمی به نظر می‌رسد که در آن بیشتر وقت خود را در بارهای شراب در کنار مدل‌ها می‌گذراند، اما در حقیقت روزانه ۱۵ ساعت کار می‌کند و وقت آزاد بسیار کمی دارد.

گری ازدواج کرده و یک دختر هم دارد، و عجیب است که ترجیح می‌دهد وقت آزاد کمی که دارد را صرف فوتبال کند. او طرفدار تیم New York Jets است و این تیم اغلب در ویدئوهای اینترنتی او دیده می‌شود.

بخش زیادی از ثروت او حاصل از پروژه Wine Library TV است. او با افراد تاثیرگذاری مانند وین گرتسکی و کوین رز رابطه دوستی دارد. وینرچاک یکی از منتقدان شراب برتر آمریکا بوده و وقتی نامش در Decanter Power List در سال ۲۰۰۹ منتشر شد جایگاهش تثبیت گشت.

گری وینرچاک و آغاز مسیر مربی‌گری

گری وینرچاک اولین کتاب خود با عنوان Crush It! Why Now is the Time to Cash in on your Passion (انجامش بده! چرا که الان زمانی است که باید از اشتیاق خودت کسب درآمد کنی) را در سال ۲۰۰۹ منتشر کرد.

پادکست گری وینرچاک

این کتاب در رتبه اول لیست پرفروش‌ترین‌های آمازون و در رتبه دوم لیست New York Times Hardcover Advice bestseller (پروفروش‌ترین‌های توصیه شده توسط نیویورک تایمز) قرار گرفت. وی در سال ۲۰۱۱ دنباله کتاب قبلی خود با عنوان The Thank You Economy (ممنونم اقتصاد) را منتشر کرد که در رتبه دوم لیست New York Times Hardcover Advice & Misc. bestseller قرار گرفت.

کسب‌وکار پویا و بیش از ۱۰۰ هزار بیننده هر اپیزود آن، و همچنین تعداد زیاد فالوورهای توییتر او باعث شده یک مثال عالی از موفقیت کارآفرینی باشد. او یکی از ۴۹ فرد تاثیرگذار سال ۲۰۰۹ معرفی شده در سایت AskMens.com است.

وینرچاک اولین کارشناس شراب در عصر یوتیوب، و سوپراستار جدید دنیای شراب نامیده می‌شود. او چند جایزه و افتخار مانند بهترین پادکست شراب و ویدئو بلاگ در مراسم وبلاگ شراب آمریکایی در سال ۲۰۰۷ دریافت کرده است. او جوان‌ترین دریافت‌کننده جایزه کسب‌وکار Market Watch Leader ارائه شده توسط Market Watch magazine در سال ۲۰۰۳ بود. مجله وال استریت در سال ۲۰۱۱ به او لقب مرد بزرگ کسب-وکارهای کوچک را داد!

گری وینرچاک به خاطر نوع فالوورهایش به عنوان پادشاه رسانه‌های اجتماعی نیز شناخته می‌شود. وی یکی از کسانی است که بیشترین فالوور را در توییتر دارد و تعداد دوستانش در فیسبوک از حد نرمال بیشتر است. وی همچنین مشاور رسانه اجتماعی چند شرکت بزرگ مانند Johnson & Johnson، گوگل، پپسی، Proctor & Gamble و دیزنی است!

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید