خبرنامه ایمیلی

سبک زندگی

۱۱ دلیل برای اینکه چرا به بیمه مسافرتی احتیاج دارید؟

بیمه مسافرتی

شاید از نظر بسیاری از افراد بیمه مسافرتی یک خرج اضافی باشد و مسافرها همیشه از خود می‌پرسند چرا باید بیمه مسافرتی خریداری کرده و بیمه باشند؟

اگر قصد لغو کردن سفرتان را داشته باشید

اگر فردی که قصد سفر داشته بیمار شود و توانایی رفتن به سفر را نداشته باشد، یکی از والدینش فوت کنند، کاری برای او پیش بیاید یا اصلا شاید خانه‌اش را سیل ببرد آن وقت چه می‌شود؟ با برخورداری از پوشش لغو سفر بنابر دلایلی که در بالا ذکر شد می‌توانید هزینه‌های خرج شده را پس بگیرید.

در صورتی که پرواز رابط خود را از دست بدهید

برای سفر تفریحی با کشتی برنامه‌ریزی کرده‌اید اما متوجه می‌شوید پرواز رابط شما تاخیر دارد. وقتی پروازتان تاخیر داشته باشد پس قطعا به کشتی هم نمی‌رسید. چطور خود را به کشتی می‌رسانید؟

با برخورداری از پوشش پرواز رابط جا مانده از سفر می‌توانید با اولین پرواز موجود خود را در اولین بندرگاهی که کشتی متوقف می‌شود به آن برسانید. خدمات پشتیبانی هم خواهید داشت تا برای مرتب کردن این اوضاع و پرداخت هزینه‌‌های پیش آمده برای این تغییرات از شما حمایت کنند.

وقتی پروازتان کنسل می‌شود

می خواهید به خانواده خود سر بزنید، به فرودگاه می‌روید تا سوار هواپیما شوید اما در آنجا به شما می‌گویند به خاطر طوفان تمام پروازهای دالاس لغو شده‌اند. چه کسی برای پیدا کردن یک پرواز جدید و بازگشت به خانه به شما کمک خواهد کرد؟ پوشش وقفه در سفر  هزینه یک بلیط مجدد را به شما داده و یا به شما کمک می‌کند تا اطلاع ثانوی در یک هتل مناسب اقامت کنید.

وقتی مقصد مسافرتی دچار بحران می‌شود

تمام سال برای رفتن به یک مسافرت تابستانی به آروبا برنامه‌ریزی کرده‌اید اما یک هفته قبل از سفر طوفان به هتلی که در آن اتاق گرفته‌اید آسیب می‌زند. یعنی آن همه پولی که به سختی برایش زحمت کشیده بودید دود شده و به هوا رفته؟

با پوشش حمایتی سفر به خاطر آسیب‌های طبیعی می‌توانید تمام هزینه‌های پیش پرداختی را پس بگیرید. خدمات پشتیبانی سفر نیز به شما کمک خواهند کرد تا سفر خود را به مقصدی جدید ترتیب دهید- مقصدی که از گزند طوفان در امان مانده است.

در صورتی که یک حادثه تروریستی روی بدهد

سال‌هاست که برای رفتن به مصر نقشه کشیده‌اید اما چند هفته قبل از سفر حادثه‌ای تروریستی روی می‌دهد. فرودگاه‌ها تعطیل و در مصر غوغا به پا شده. رفتن به مصر در این شرایط اصلا عاقلانه نیست اما چه بلایی بر سر آن همه هزینه بدون بازگشت می‌آید؟ با پوشش حوادث تروریستی بدون اینکه پولتان از دستتان برود می‌توانید سفرتان را لغو نمایید.

در طول سفر بیمار یا مجروح می‌شوید

از زمانی که کالج بودید با دوستانتان برنامه‌ریزی کرده‌اید که برای کوهنوردی به ارتفاعات ماچو پیچو بروید. بعد از اینکه یک شب را در لیما گذراندید با معده درد شدید و تب بالا از خواب می‌پرید. نمی‌توانید کوهنوردی را آغاز کنید. بر عکس به درمان اورژانسی و سریع نیاز دارید.

با برخورداری از پوشش درمانی سفر نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت پزشکی ندارید. در ضمن خدمات پشتیبانی هم دریافت خواهید کرد- این خدمات به زبان خودتان خواهند بود تا به این ترتیب به امکانات مناسب پزشکی و نقل و انتقال مناسب دسترسی داشته باشید.

بارتان گم شده یا با تاخیر به دستتان می رسد

روز موعود بالاخره فرا رسید- جشن ازدواج در تفریحگاه ساحلی. متاسفانه خط هوایی که شما با آن آمده‌اید دچار اشتباه شده  و به همین خاطر بار شما دیرتر به دستتان می‌رسد. خوشبختانه لباس و حلقه‌ها همراهتان هستند اما لباس‌های دیگر چه؟ خمیردندان؟ کفش‌‌ها؟ وسایل شخصی چی؟

وقتی تحت پوشش بارهایی باشید که با تاخیر به دستتان می‌رسد پس نیازی نیست نگران باشید. با خدمات هات لاین می‌توانید بار خود را بازیابی کنید. همچنین هزینه مورد نیاز برای تهیه اقلام دیگر را به شما پرداخت خواهند کرد تا بتوانید با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید.

یا اینکه تصور کنید در لاس وگاس باید در یک کنفرانس کاری سخنرانی کنید، اما جایی در این نقل و انتقال‌ها بار شما گم شده است. فردا زمان سخنرانی شماست. چطور در این مدت کم آماده می‌شوید؟

وقتی تحت حمایت بیمه برای بارهای گم شده، دزدیده شده یا آسیب دیده باشید، هزینه مورد نیاز برای تهیه لباس‌های جدیدی و اقلام شخصی به شما پرداخت می‌شود. حتی این امکان وجود دارد تا یک چمدان جدید بگیرید و وسایل جدید خود را به خانه ببرید.

اگر پاسپورتتان را گم کنید

در کنفرانسی در لندن هستید، و ناگهان متوجه می‌شوید پاسپورتتان را در یک رستوران محلی جا گذاشته‌اید. بیمه پاسپورت‌های گم شده در فرایند گرفتن پاسپورت جدید و هزینه‌های آن به شما کمک می‌کند.

به تخلیه پزشکی اورژانسی نیاز دارید

تصور کنید شما و دخترتان برای گذراندن یک تور تابستانی در ارتفاعات مون بلان برنامه ریزی کرده‌اید، اما هنگامی که در ارتفاعات هستید دخترتان احساس می‌کند سرش گیج می رود و دمای بدنش بسیار بالا رفته است. او به رسیدگی اورژانسی نیاز دارد. چطور او را صحیح و سالم به بیمارستان می‌رسانید؟

با پوشش تخلیه پزشکی می‌توانید برای انتقال ایمن او به اورژانس اقدام کنید. تخلیه پزشکی ده‌ها هزار دلار هزینه دارد، اما وقتی خود را بیمه سفر کنید دیگر نیازی نیست برای نجات جان فرزندتان هزینه بسیار زیادی پرداخت نمایید.

شرکت مسافرتی شما ورشکست می‌شود

برای یک ماه عسل دو هفته‌ای با کشتی تفریحی به آلاسکا آماده شده‌اید، اما یک هفته قبل از سفر خبر لغو سفرتان به دلیل مشکلات مالی شرکت به گوشتان می‌رسد. چطور هزینه پرداخت شده را پس بگیرید؟

با بیمه سفر پوشش دهنده نُکول(عدم تعهد) مالی، به راحتی هزینه‌های پرداخت شده را پس خواهید گرفت و با کمک خدمات پشتیبانی می‌توانید برای سفرتان برنامه ریزی مجدد داشته باشید.

به خدمات پشتیبانی اورژانسی نیاز دارید

تصمیم گرفته‌اید به همراه پدر و مادرتان به موطن خود سفر کنید، اما در مسیر سفر قطارتان به دلیل مشکلات فنی متوقف می‌شود. زبان آنجا را بلد نیستید. چه کسی برای جایگزینی نقل و انتقال به شما کمک خواهد کرد؟

با بیمه سفری که خدمات پشتیبانی اورژانسی را پوشش می‌دهد می‌توانید هزینه‌های غیر قابل بازپرداخت را پس بگیرید و بعد ترتیب نقل و انتقالات جدید را داده تا به مکان مورد نظرتان برسید.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید