خبرنامه ایمیلی

درآمد

۵ کار در منزل برای بانوان بدون نیاز به سرمایه اولیه

کار در منزل پرستار بچه

آیا نگران این هستید که یک راه دیگر برای در‌آوردن پول داشته باشید؟ اگر شما یک خانم خانه‌دار هستید یا اینکه در حال حاضر شغلی ندارید، می‌توانید به راحتی و بدون صرف زمان و سرمایه‌ی خاصی کسب و کار خودتان را راه بیندازید. شما نیاز به کار در منزل دارید.

با مجله واگویه همراه باشید تا در این مطلب، شما را با ۶ کار در منزل برای بانوان آشنا کنیم.

۱. خدمات پرستاری کودک

تقریبا یکی از ساده‌ترین و دم دست ترین کسب و کارهایی که خانم‌ها می‌توانند در منزل آغاز کنند خدمات پرستاری از کودکان است. شما همین الان هم مشتری‌های آماده‌ای دارید، مثلا همسایه‌هایتان؛ تا زمانی که بچه‌ها در همان محله آشنای خودشان بمانند، احساس می‌کنند که در خانه هستند.

برای این کار شما به یک بخش جداگانه در خانه‌ی خودتان احتیاج دارید تا آنجا را مخصوص این کار تجهیز و آماده کنید. همچنین در آینده می‌توانید درآمدتان را با ارائه خوراکی‌های سالم و چیزهای دیگری به بچه‌ها و گرفتن پولش از والدین آنها افزایش دهید.

۲. تولید و فروش شمع

اگر به دنبال کار در منزل برای بانوان می‌گردید، یکی از پیشنهادهای خیلی جذاب و جالب توجه، تولید و فروش شمع است! اگر احساس می‌کنید که یک خانم خیلی با سلیقه و هنرمند هستید حتما به این مورد توجه ویژه نشان بدهید. شما می‌توانید به راحتی مواد اولیه تولید شمع را تهیه کنید، پس از یادگیری اینکه چگونه شمع تولید کنید آنها را بسازید (کافی است نحوه ساخت آنرا در گوگل جستجو کنید)، و سپس بفروشیدشان.

برای فروش شمع‌هایتان هم که راه‌های مختلفی دارید. هم می‌توانید فروش آنرا به مغازه‌هایی که در سطح محله یا شهرتان وجود دارد پیشنهاد بدهید، هم می‌توانید به سراغ فروشگاه‌های آنلاین صنایع دستی مانند چارق بروید و از آنها کمک بخواهید، و هم می‌توانید خودتان در شبکه‌های اجتماعی پیج یا کانالی راه بیندازید، و محصولاتتان را در پیج‌ها و کانال‌های پر مخاطب تبلیغ کنید.

۳. آموزش آنلاین و از راه دور

آموزش آنلاین دروس مدارس یا دانشگاهی، یکی از کارهایی است که اخیرا در حال گسترش است. اگر در موضوعات درسی خاصی مانند ریاضیات یا انگلیسی توانایی و دانش خوبی دارید، می‌توانید به راحتی پول خوبی در بیاورید. در حال حاضر وب‌سایت‌های متعددی مانند فرانش وجود دارند که می‌توانند شما را هم جزو مدرسین خود لیست کرده، و آموزش‌های از پیش ضبط شده‌ی شما را بر روی وب‌سایت خود بفروشند.

از آموزش موضوعات تخصصی می‌توانید پول بیشتری در بیاورید. اما اگر احیانا در موضوع خاصی مهارت ندارید، می‌توانید اول دانش خود را در موضوع مورد نظرتان افزایش دهید، آنگاه آموزش آنلاین را از منزل خودتان شروع کنید.

۴. حسابداری از راه دور

حسابداری هنوز هم جزو یکی از کارهای پر سود است، کاری که می‌توانید به راحتی آنرا از منزل راه اندازی کنید. همه کسب و کارها باید امور مالی و مالیاتی‌شان را به واسطه یک حسابدار انجام دهند. و از آنجا که کسب و کارهای کوچک معمولا توانایی استخدام نیروهای زیادی ندارند، اینکه بخشی از کارهای خود را بصورت دورکاری به متخصصین خارج از شرکت خود محول کنند استقبال خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که اگر برخی از مهارت‌ها مانند کار با نرم‌افزار excel را هم بلد باشید، مزایای شما برای انتخاب شدن افزایش پیدا خواهد کرد.

اگر در ورود اطلاعات و یا مهارت کار با این نرم افزار خوب نیستید هم همچنان می‌توانید خدمات خود را بعنوان مشاور امور مالیاتی ارائه کنید. این کار را هم می‌توانید از خانه انجام دهید، البته ممکن است برای جلساتی جهت دریافت کار جدید نیاز باشد که از منزل خارج شوید. بهترین رویکرد این است که از کسب و کارهای نزدیک محل زندگی خودتان شروع کنید و خدماتتان را به آنها پیشنهاد دهید.

۵. اجاره و فروش لباس عروس

حتی اگر طراح لباس عروس خوبی هم نباشید، می‌توانید کسب و کار اجاره یا فروش لباس عروس را به راحتی در منزل خود آغاز کنید. تمام آنچه نیاز دارید کمی شم اقتصادی و کمی هم دانش بازاریابی است.

شما به راحتی می‌توانید در همسایگی خود، در شبکه‌های اجتماعی، و یا با شرکت در جمع‌های مختلف، مخصوصا با کمک گرفتن از قدرت تبلیغات دهان به دهان، مشتری‌های جدیدی کسب کنید. خانم‌های خیلی زیادی تا به امروز کسب و کار خودشان را در زمینه فروش لباس‌های دست دوز در منزل راه انداخته‌اند. برای شروع، تجارت خود را کوچک و ساده نگاه دارید، به زودی می‌توانید به یکی از خانم‌های تاجر برتر در محله خود تبدیل شوید.

 

آیا شما هم کارهای مشخصی را در ذهن دارید که خانم‌ها بتوانند در منزل آنرا شروع کرده و پول در بیاورند. آیا خودتان تا بحال تجربه کار در منزل داشته‌اید؟ لطفا نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید