خبرنامه ایمیلی

بیوگرافی

آنتونی رابینز کیست؟

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز را چقدر می‌شناسید؟ آنتونی رابینز، مربی زندگی و نویسنده کتاب‌های انگیزشی، به خاطر راهنمایی شخصیت‌های بزرگ و قدرتمندی چون بیل کلینتون یا اپرا وینفری، در سراسر جهان شناخته شده است. با مجله واگویه همراه باشید تا شما را با زندگی پر اسرار این انسان خارق‌العاده آشنا کنیم.

۵ کتاب پرفروش او به همراه سخنرانی‌هایش در زمینه خودآموزی، ثروت هنگفتی برای رابینز خلق کرده‌اند. ثروت آنتونی رابینز حداقل ۴۴۰ میلیون دلار برآورد می‌شود.

رابینز مالک یک هتل در فیجی است و با جت شخصی به مسافرت می‌رود. او همچنین یکی از مالکان باشگاه فوتبال لس‌آنجلس است. به جرأت می‌توان او را یکی از میلیونرهای خودساخته معرفی کرد.

زندگی‌نامه آنتونی رابینز

آنتونی رابینز در سال ۱۹۶۰ در شهر لس‌آنجلس در خانواده‌ای فقیر متولد شد. پدرخوانده رابینز که یک بازیکن لیگ غیرحرفه‌ای بیس‌بال بود، شغل فروشندگی داشت و به‌سختی می‌توانست نیازهای خانواده را تامین کند. به‌طوری‌که آن‌ها نمی‌توانستند مراسمی چون شکرگزاری و کریسمس را جشن بگیرند.

رابینز در سنین نوجوانی تصمیم گرفت تا وقتی‌که بزرگ شد ثروتمند شود، درنتیجه بتواند با ثروت خود به نیازمندان نیز کمک کند. او در سن ۲۴ سالگی به یک میلیون دلار ثروت رسید. دو سال بعد، موفقیت شگرف اولین کتاب او با عنوان «قدرت نامحدود» نام رابینز را بر سر زبان‌ها انداخت.

میراث آنتونی رابینز

رابینز مربی بسیاری از افراد مهم در سطح جهانی نظیر اپرا وینفری، آندره آغاسی، بیل کلینتون، پاول تئودور جونز، سرنا ویلیامز، لئوناردو دی‌کاپریو، نلسون ماندلا، پرنسس دایانا و مادر ترزا بوده است.

آنتونی رابینز

قیمت سمینار ۶ روزه رابینز با نام «دیدار با سرنوشت» برای هر نفر ۵ هزار دلار است و او معمولا برای هدایت و راهنمایی افراد مشهور، رقم‌های میلیون دلاری دریافت می‌کند!

او همچنین به‌آرامی برای خود یک امپراتوری ساخته است. شرکت آنتونی رابینز تنها محدود به برگزاری سخنرانی‌های او نمی‌شود؛ این شرکت یک گروه متنوع تجاری در صنایعی چون هتلداری، آموزش، تولید محتوا و خدمات تجاری است. شرکت‌هایی که مجموع درآمد سالانه آن‌ها به ۶ میلیارد دلار می‌رسد.

بعنوان یک مطلب مرتبط با این مقاله شاید برایتان جالب باشد که اینجا را هم بخوانید: توصیه‌های آنتونی رابینز برای سریع ثروتمند شدن!

دارایی‌های آنتونی رابینز

امروزه، رابینز در ساحل پالم بیچ فلوریدا زندگی می‌کند. او به مجله فرچون می‌گوید: «من دیوانه اقیانوس هستم. آب به من انرژی می‌دهد.» خانه او دارای استخری به ظرفیت ۱۶۵ هزار گالن و اتاق خوابی بزرگ مشرف به اقیانوس است. رابینز همچنین دارای خانه‌هایی در منطقه پالم اسپرینگز کالیفرنیا، سان ولی آیداهو و شهر کوچک بریتیش کلمبیا است.

او همچنین دارای یک هتل و اسپا در فیجی است. هتلی ۵ ستاره که به مشتریان خود ویلاهای لوکس، خدمات غذا در اسپا، ماساژ و آب‌درمانی به همراه سفرهای غواصی در نزدیکی صخره‌های مرجانی ارائه می‌دهد. هتل او به مدت تقریبا ۱۰ سال در میان بهترین اقامتگاه‌های فیجی جای گرفته است.

رابینز به همراه مجیک جانسون و میا هام، ستاره‌های بسکتبال و فوتبال، در باشگاه فوتبال لس‌آنجلس سرمایه‌گذاری کرده است. او به همراه شرکای خود در حال ساخت یک ورزشگاه مدرن با هزینه ۲۵۰ میلیون دلار با استفاده از درآمدهای شخصی خود در لس‌آنجلس است.

آنتونی رابینز

رابینز علاوه بر این فعالیت‌ها، چندین بار نیز در مقابل دوربین کارگردانان ظاهر شده است. از مهم‌ترین نقش‌های او می‌توان به بازی در فیلم «مردان سیاه‌پوش» اشاره کرد.

آنتونی رابینز به خاطر سخنرانی‌های پرانرژی خود شهره است و معتقد است که دراز کشیدن در یک وان حمام پر از یخ، حال او را پس از سخنرانی‌های مهیج خوب می‌کند. او همچنین از روش سرما درمانی استفاده کرده و بدن خود را برای مدت سه دقیقه در معرض سرمای منفی ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد قرار می‌دهد.

بنیاد آنتونی رابینز

رابینز زندگی سخت خود را فراموش نکرده است. بنیاد آنتونی رابینز در تعطیلات هر سال از طریق سازمان بین‌المللی خود به بیش از ۴ میلیون نفر غذا می‌دهد و توانسته است آب آشامیدنی سالم برای بیش از ۱۰۰ هزار نفر در یک روز در هندوستان تامین کند. بنیاد او برنامه‌هایی برای کمک به افراد بیخانمان، تشویق رهبران جوان و ارسال کتاب‌ها و فایل‌های صوتی رابینز برای زندانیان دارد.

رابینز در سال ۲۰۱۴، یک میلیون دلار از ۱۵ میلیون دلار جایزه جهانی Learning X Prize را تامین کرد. این جایزه به سازمانی اهدا می‌شود که بتواند روشی خلاقانه برای انتقال دانش از طریق فناوری ابداع کند.

نظر شما چیست؟

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید